Przedmiotem sprzedaży jest wydruk.

Proszę zadbaj o właściwą oprawę.

STANDARDOWA EDYCJA

Dostępna w różnych rozmiarach

Mikołaj na Rysach

„Wywiera potężne wrażenie na wszystkich, którzy docierają nad Morskie Oko, nawet wówczas, gdy jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, na co patrzą – Masyw Mięguszowieckich Szczytów.”

Aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości wykonałem szereg wydruków testowych oraz skorygowałem odpowiednio wszystkie parametry dzięki czemu daję gwarancję, że zdjęcie będzie u Ciebie wyglądać dokładnie tak jak zaplanowałem.

DOSTĘPNE OPCJE

  • STANDARD
  • PREMIUM

Wysokiej jakości satynowy papier fotograficzny o delikatnie cukrowej strukturze niwelującej odblaski.

ROZMIAR
WYDRUKU

40X30

50X40

70X50

100X70

CENA
KOŃCOWA

80,00 PLN

100,00 PLN

150,00 PLN

260,00 PLN

Ceny zawierają koszt przesyłki w wysokości 30,00 PLN na terenie PL.
Cennik przesyłek zagranicznych ustalany indywidualnie, tylko na terenie UE.

Papier powlekany matowym laminatem zapewniający najlepsze efekty oraz trwałość na lata. Zdecydowanie polecam!

ROZMIAR
WYDRUKU

40X30

50X40

70X50

100X70

KOSZT
WYSYŁKI

50,00 PLN

50,00 PLN

60,00 PLN

60,00 PLN

CENA
KOŃCOWA

130,00 PLN

200,00 PLN

310,00 PLN

550,00 PLN

Ceny zawierają koszt przesyłki na terenie PL.
Cennik przesyłek zagranicznych ustalany indywidualnie, tylko na terenie UE.

zniżka dla Patronów

Jeśli jesteś aktywnym Patronem mojego kanału mam dla Ciebie 10% zniżki!
Wystarczy, że w wiadomości z zamówieniem napiszesz mi jakiego maila używasz na Patronite, a obniżę cenę dla Ciebie.

Jak zamówić wydruk?

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio za pomocą adresu mailowego: kontakt@focustoinfinity.pl. W wiadomości wyślij link do wybranego zdjęcia, interesujący Cię rodzaj papieru wraz z rozmiarem, oraz podaj dokładne dane adresowe  razem z numerem telefonu. Po otrzymaniu wpłaty niezwłocznie przystąpię do realizacji. Z uwagi na to, że każdy wydruk jest zawsze świeżo przygotowany termin realizacji to maksymalnie 14 dni roboczych, jednak zwykle mieszczę się w 5 dniach. Wysyłka na terenie Polski jest darmowa.

Dane do wpłat:

Odbiorca: Infinitic Studio

Rachunek bankowy: PL 07 1050 1243 1000 0097 3835 8580

(dla przelewów zagranicznych) BIC SWIFT: INGBPLPW

Tytułem: Twoje imię i nazwisko oraz adres mailowy

UWAGI PRAKTYCZNE

To co widzisz na ekranie zwykłego, nie graficznego, monitora, lub na ekranie telefonu komórkowego nie koniecznie będzie zgodne z tym co otrzymasz w rzeczywistości. Musisz jednak wiedzieć, że to nie wada wydruku, a brak kalibracji wyświetlaczy z których korzystamy na co dzień. Każde zdjęcie poddałem szeregowi wydruków testowych, po którym dokonywałem kolejnych korekcji kolorystycznych aby mieć pewność, że otrzymasz dokładnie takie zdjęcie jak zaplanowałem, ale nie oznacza to, że będzie ono takie jak widzisz na swoim wyświetlaczu.

Warto również pamiętać, że aby wydobyć wszystko co najlepsze z wydruku, powinien być on właściwie oświetlony. W przeciwieństwie do wyświetlaczy, które świecą do nas swoim światłem dzięki czemu wszystko jest wyraźne, wydruk należy oświetlić – zupełnie tak jak w muzeach czy galeriach sztuki. Jeśli powiesisz go w miejscu w którym brakuje światła stracisz możliwość podziwiania niuansów, dlatego gorąco Cię zachęcam do zadbania o ten aspekt. Z mojego doświadczenia mogę polecić punktowe oświetlenie w postaci reflektorów sufitowych, a najlepiej ściennych umieszczonych bezpośrednio nad wydrukiem.

Ostatnim punktem, ale nie mniej ważnym, jest właściwa oprawa. Dostępne powszechnie w dużych sklepach ramki zawierają najczęściej niskiej jakości pleksę zamiast szkła. Nie dość, że szybko się odkształca, to jeszcze wraz z upływem czasu matowieje negatywnie wpływając na odbiór. Zdecydowanie zalecam wizytę w sklepie plastycznym, lub u lokalnego ramiarza i zaopatrzenie się w odpowiednią ramę ze szkłem. Efekt będzie o niebo lepszy. Przy tej okazji warto również pamiętać, aby przy wszelkich pracach z wydrukiem używać bawełnianych rękawiczek w celu uniknięcia śladów na powierzchni papieru.

Mam nadzieję, że ta garść informacji i wskazówek pomoże Ci wydobyć prawdziwą pełnię zdjęć i będziesz cieszyć nimi swoje oczy przez całe życie.