Przedmiotem sprzedaży jest wydruk wraz z certyfikatem i opisem.

Proszę zadbaj o właściwą oprawę.

EDYCJA LIMITOWANA | 36 SZTUK

Po wyprzedaniu wydruk już nigdy nie będzie dostępny ponownie

Mięguszowiecki szczyt wielki

„Wywiera potężne wrażenie na wszystkich, którzy docierają nad Morskie Oko, nawet wówczas, gdy jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, na co patrzą – Masyw Mięguszowieckich Szczytów.”

Aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości wykonałem szereg wydruków testowych, na różnych papierach i wybrałem ten na którym zdjęcie prezentuje się najlepiej. Skorygowałem odpowiednio wszystkie parametry dzięki czemu daję gwarancję, że zdjęcie będzie u Ciebie wyglądać dokładnie tak jak zaplanowałem. Co więcej wydruk jest dodatkowo pokryty matowym laminatem co sprawia, że niezmieniony będzie cieszył oko przez wiele lat.

Do każdego wydruku dołączam ręcznie datowany oraz podpisany certyfikat autentyczności wraz z krótkim opisem, który doskonale uzupełnia zdjęcie.

ROZMIAR: 50×70 CM

PAPIER: Tetenal HD Satin 260G
Powlekany matowym laminatem

CENA: 430,00 PLN

Cena ZAWIERA koszt przesyłki na terenie PL w wysokości 60,00 PLN.
Wysyłka zagraniczna ustalana indywidualnie, tylko na terenie UE.

zniżka dla Patronów

Jeśli jesteś aktywnym Patronem mojego kanału mam dla Ciebie 20% zniżki!
Wystarczy, że w wiadomości z zamówieniem napiszesz mi jakiego maila używasz na Patronite, a obniżę cenę dla Ciebie.

Więcej o historii tego zdjęcia znajdziesz w filmie na moim kanale:

Jak zamówić wydruk?

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio za pomocą adresu mailowego: kontakt@focustoinfinity.pl. W wiadomości wyślij link do wybranego zdjęcia, podaj dokładne dane adresowe oraz numer telefonu. Po otrzymaniu wpłaty niezwłocznie przystąpię do realizacji, jednak z uwagi na limitowany charakter miej na uwadze, że termin może wynieść nawet 20 dni roboczych. Wysyłka na terenie Polski jest darmowa.

Dane do wpłat:

Odbiorca: Infinitic Studio

Rachunek bankowy: PL 07 1050 1243 1000 0097 3835 8580

(dla przelewów zagranicznych) BIC SWIFT: INGBPLPW

Tytułem: Twoje imię i nazwisko oraz adres mailowy

UWAGI PRAKTYCZNE

To co widzisz na ekranie zwykłego, nie graficznego, monitora, lub na ekranie telefonu komórkowego nie koniecznie będzie zgodne z tym co otrzymasz w rzeczywistości. Musisz jednak wiedzieć, że to nie wada wydruku, a brak kalibracji wyświetlaczy z których korzystamy na co dzień. Każde zdjęcie poddałem szeregowi wydruków testowych, po którym dokonywałem kolejnych korekcji kolorystycznych aby mieć pewność, że otrzymasz dokładnie takie zdjęcie jak zaplanowałem, ale nie oznacza to, że będzie ono takie jak widzisz na swoim wyświetlaczu.

Warto również pamiętać, że aby wydobyć wszystko co najlepsze z wydruku, powinien być on właściwie oświetlony. W przeciwieństwie do wyświetlaczy, które świecą do nas swoim światłem dzięki czemu wszystko jest wyraźne, wydruk należy oświetlić – zupełnie tak jak w muzeach czy galeriach sztuki. Jeśli powiesisz go w miejscu w którym brakuje światła stracisz możliwość podziwiania niuansów, dlatego gorąco Cię zachęcam do zadbania o ten aspekt. Z mojego doświadczenia mogę polecić punktowe oświetlenie w postaci reflektorów sufitowych, a najlepiej ściennych umieszczonych bezpośrednio nad wydrukiem.

Ostatnim punktem, ale nie mniej ważnym, jest właściwa oprawa. Dostępne powszechnie w dużych sklepach ramki zawierają najczęściej niskiej jakości pleksę zamiast szkła. Nie dość, że szybko się odkształca, to jeszcze wraz z upływem czasu matowieje negatywnie wpływając na odbiór. Zdecydowanie zalecam wizytę w sklepie plastycznym, lub u lokalnego ramiarza i zaopatrzenie się w odpowiednią ramę ze szkłem. Efekt będzie o niebo lepszy. Przy tej okazji warto również pamiętać, aby przy wszelkich pracach z wydrukiem używać bawełnianych rękawiczek w celu uniknięcia śladów na powierzchni papieru.

Mam nadzieję, że ta garść informacji i wskazówek pomoże Ci wydobyć prawdziwą pełnię zdjęć i będziesz cieszyć nimi swoje oczy przez całe życie.