Czy usłyszałeś kiedyś, że coś jest niemożliwe - 01 Focus to Infinity Mariusz Kędzierski

Czy usłyszałeś kiedyś, że coś jest niemożliwe?

Zwykle we wczesnym etapie naszego dorastania docieramy do magicznego momentu w którym rodzą się w nas marzenia. Marzenia o tym aby zostać kosmonautą, strażakiem, muzykiem, tancerką… Nie sposób wszystkiego wymienić bo, tyle ile ludzi tyle indywidualnych pragnień. Jeśli mamy to szczęście być otoczonym opiekuńczym środowiskiem to istnieje bardzo duża szansa, że przynajmniej w jakiejś części, uda nam się owo marzenie zrealizować. Troskliwi rodzice, warunki finansowe, zdrowie i może się okazać, że droga do marzeń jest relatywnie prosta i przyjemna.

Czynniki zewnętrzne, kompletnie nie zależne od nas samych, w ogromnym stopniu warunkują drogę do celu. Nie zawsze, ale jednak często, będzie to bardzo trudna droga. Bywa, że niemożliwa do przebycia. Wystarczy przecież, że urodzisz się bez rąk i marzenia o zostaniu malarzem legły w gruzach nim na dobre rozkwitły.

Marzenie – często się przewija to słowo. Czym właściwie jest? Pojedyncza, zadziwiająca w swojej prostocie, myśl. Niemalże impuls. Ułamek sekundy. Niby nic, niby chwila. A jednak posiada moc przekraczania granic nieprzekraczalnych. Wewnętrznie pielęgnowane marzenia są jak kropla drążąca skałę. Nieustępliwa energią która i tak zrobi to co ma zrobić. Powoli ale skutecznie. Bo wytrwale.

Mariusz urodził się bez rąk. Dziś jego obrazy są sprzedawane są na całym świecie.

Czy usłyszałeś kiedyś, że coś jest niemożliwe - 02 Focus to Infinity Mariusz Kędzierski

Człowieku rozumiesz to? Mariusz urodził się BEZ RĄK! I MALUJE OBRAZY!  A co Ciebie powstrzymuje by robić to co zawsze chciałeś robić? Pieniądze, rodzina, brak czasu, praca, kredyt, żadne z tych powodów nie może się równać z brakiem rąk! Masz wszystko co jest Ci potrzebne do zostania kim chcesz. I nigdy nie jest za późno. Bo lepiej jest zginąć próbując niż całe życie żyć jak tchórz.

Po prostu zaufaj sobie . Jak kwiat by rozkwitnąć potrzebuje wody, tak marzenia potrzebują pielęgnacji. Obierz cel, a droga sama się znajdzie. Tylko stwórz punkt na mapie i zacznij podążać w jego kierunku. Po prostu idź. Odpocznij, jeśli będziesz musiał, ale wracaj na szlak.

Nikt nigdy nie żałował tego, że gonił marzenia. Wielu jednak biło się w pierś, że nigdy nie próbowało.

 

PS. Jeśli chcesz poznać bliżej postać Mariusza to gorąco zapraszam na jego stronę internetową www.mariuszkedzierski.net gdzie możecie zobaczyć m.in galerię prac.

About the author: Focus

Leave a Reply

Your email address will not be published.