Focus to Infinity

#43 Zdjęcie tygodnia – Skupienie

Moja druga połowa namówiła mnie na wyjazd do Cieszyna. Powiedziała, że to urocze, ciche miasteczko, przepełnione atmosferą spokoju. „No chodź” – mówiła. „Zrobisz zdjęcia klimatycznych uliczek” – mówiła. Dałem się namówić, spakowałem graty i…

…trafiliśmy na zawody w zjeździe Downhill City Tour. Na ten jeden dzień z cichego miasteczka na krańcach naszego kraju, Cieszyn przemienił się w centrum polskiego downhillu. Rynek przepełniony ludźmi, stoiska, estrada, mikrofony, głośna muzyka. Tyle zostało z „atmosfery spokoju”. Jednak to co początkowo wydawało się być przeciwnością losu okazało się szczęśliwym losem. Bo gdzie indziej tego dnia wykonałbym TAKIE ZDJĘCIE! Fotografia sportowa to nie jest coś czym się zajmuję, w zasadzie, robiłem to pierwszy raz. Po tym dniu stwierdziłem jednak, że jest to coś czego chcę więcej!

Tak więc nie zawsze nasze plany się spełniają. W takich chwilach trzeba odnaleźć pozytywne strony sytuacji 🙂

PS: Być może dlatego, że dla mnie to coś kompletnie nowego jednakże zdjęcie tak bardzo mi się podoba, że z dumą reprezentuje je w rozdzielczość Full HD w mojej galerii zdjęć.

Dla zainteresowanych, EXIF zdjęcia:
Canon 6D
Samyang 14mm f/2.8
ISO 320
1/640s
f/2.8

About the author: Focus

2 komentarze to “#43 Zdjęcie tygodnia – Skupienie”

You can leave a reply or Trackback this post.

 1. Cb00l - 1 czerwca 2017 at 22:22 Reply

  Zgłaszam reklamacje! W/w zdjęcia w galerii zdjęć niestety nie ma, albo nie udało mi się go znaleźć. 🙁 A szkoda, bo wydaje mi się idealnym na tapetę.

  • Focus - 2 czerwca 2017 at 14:03 Reply

   Masz rację 😀
   Pewnie jakiś chochlik się wkradł i namieszał… Już wszystko jest tam gdzie być powinno 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.